KONST / Litografier / Färglitografi 12191326
nr 1219 1326
Staffan Hallström
(1914-1976), Sverige
Färglitografi, "Tidningsläsaren". Signerad, daterad -71, numrerad 63/250. Motivet: 50x40 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 26 november 2018
kl 18:42:23
500 kr
700 kr
Staffan Hallström
Läs mer om Staffan Hallström